Vedení školy

Jméno
Funkce
Email
Telefon

Ing. Jitka Jiskrová, MBA

Ředitelka školy

jiskrova@technickavm.cz

+420 603 261 838

Mgr. Iva Suchánková

Zástupce ředitele pro teoretickou výuku

suchankova@technickavm.cz

+420 731 528 094

Ing. Miloslav Tomášek

Zástupce ředitele pro odborný výcvik

tomasek@technickavm.cz

+420 603 340 800

Otto Šlégr

Vedoucí domova mládeže

slegr@technickavm.cz

+420 774 608 899

Ing. Gabriela Valentová

Vedoucí ekonomického úseku

valentova@technickavm.cz

+420 465 420 405

Mgr. Lenka Havlíková

Sekretariát, studijní oddělení

sekretariat@technickavm.cz

+420 604 801 100

Učitelé


Jméno
Předměty
Email

Ing. Monika Bakešová

odborné předměty

bakesova@technickavm.cz

Ing. Miroslav Bodlák

odb. předměty strojírenské

bodlak@technickavm.cz

Mgr. Milena Braiková

CJL, DEJ

braikova@technickavm.cz

Josef Býček

učitel autoškoly

bycek@technickavm.cz

Mgr. Marek Čáp

MAT, FYZ

cap@technickavm.cz

Mgr. Iva Hesová

ANJ

hesova@technickavm.cz

Ing. Milan Hrdlička

MAT, výpoč.technika

hrdlicka@technickavm.cz

Mgr. Antonín Hron

FYZ, odb. předm.strojírenské

hron@technickavm.cz

Mgr. Michal Hynek

NEJ, DEJ, výpoč.technika

hynek@technickavm.cz

Ing. Jiří Jílek

odb. předměty strojírenské

jilek@technickavm.cz

Ing. Ladislav Khorel

odb. předměty strojírenské

khorel@technickavm.cz

Ing. Jan Láska

chemie

laska@technickavm.cz

Karel Merkl

RMV

merkl@technickavm.cz

Petr Mikolášek

učitel autoškoly

mikolasek@technickavm.cz

Ing. Pavel Novotný

MAT, odb. př. strojírenské

novotny@technickavm.cz

Ing. Vojtěch Novotný

odb. předměty strojírenské

novotnyv@technickavm.cz

Ing. Luděk Roleček

odb. předměty strojírenské

rolecek@technickavm.cz

Ing. Štěpánka Řezníčková

odb. předměty ekonomické

reznickova@technickavm.cz

Mgr. Vladimír Smrček

TEV

smrcek@technickavm.cz

Ing. Olga Smrčková

CJL, OBN, ZSV, CAP

smrckova@technickavm.cz

Ing. Milan Solil

odb. předměty strojírenské

solil@technickavm.cz

Mgr. Věra Soušková

ANJ

souskova@technickavm.cz

Mgr. Tomáš Valenta

MAT, FYZ

valenta@technickavm.cz

Učitelé odborného výcviku


Jméno
Odbornost
Email

Bohuslav Bezdíček

instruktor svařování

bezdicek@technickavm.cz

Václav Brabec

CNC stroje

brabec@technickavm.cz

Petr Brandýský

lakýrník

brandysky@technickavm.cz

Michal Burian

mechanik, CNC stroje

burian@technickavm.cz

Pavel Hakkel

lakýrník

hakkel@technickavm.cz

Eduard Haselmann

karosář

haselmann@technickavm.cz

Miroslav Kajsrlík

nástrojař

kajsrlik@technickavm.cz

Milan Navrátil

opravář zemědělských strojů

navratil@technickavm.cz

Václav Pištora

zámečník

pistora@technickavm.cz

Jaroslav Pravec

zámečník, nástrojař

pravec@technickavm.cz

Jaroslava Trnková

čalouník

trnkova@technickavm.cz

František Žaba

automechanik

zaba@technickavm.cz



Vychovatelé


Jméno
Funkce
Email

Jaroslava Ropková

vychovatelka

ropkova@technickavm.cz

Břetislav Pazlar

vychovatel

pazlar@technickavm.cz

Výchovné poradenství


Jméno
Funkce
Email

Mgr. Milena Braiková

výchovný poradce

braikova@technickavm.cz

Mgr. Tomáš Valenta

metodik prevence

valenta@technickavm.cz

Image

Ing. Jitka Jiskrová

Ředitelka školy

Image