Burza škol Pardubického kraje

Michal Hynek Novinky

Od pondělí 18. 1. 2021 do středy 20. 1. 2021 se Technická Vysoké Mýto účastní Burzy škol Pardubického kraje!

Burzy škol patří k tradičním akcím, při kterých může uchazeč o studium navštívit naživo „stánek“ dané školy a získat tak potřebné informace pro své důležité životní rozhodnutí. Díky nařízeným opatřením se tyto burzy přesouvají do ONLINE prostředí. Naše škola se zúčastní všech tří burz škol Pardubického kraje. Můžete se k nám připojit přes počítač, notebook, tablet či mobilní telefon. Budeme se na Vás těšit na www.burzaskol.online na našem profilu ZDE.

Burzy škol Pardubického kraje:

Výstava Chrudim: pondělí 18. ledna 2021 (16:00 –  19:00 hodin) – připojit se

Výstava Svitavy: úterý 19. ledna 2021 (16:00 –  19:00 hodin) – připojit se

Výstava Ústí nad Orlicí (Česká Třebová): středa 20. ledna 2021 (16:00 –  19:00 hodin) – připojit se

– pro připojení do online schůzky pomocí aplikace MS Teams stačí kliknout na odkaz „připojit se“ u příslušné výstavy (odkaz bude aktivní v den konání akce) a následovat zobrazené pokyny. Při volbě „Pokračovat v tomto prohlížeči“ není nutné nic stahovat ani instalovat. Lze samozřejmě použít již nainstalovanou aplikaci MS Teams.

Vždy po cca 30 minutách poběží prezentační video školy, vyčkejte tedy po připojení do schůzky na konec této prezentace a poté se Vám rádi budeme věnovat formou živé diskuze.


Preferujete raději osobní prohlídku školy? Je možné dohodnout si předem konkrétní termín návštěvy, která bude uskutečněna v souladu s platnými opatřeními. Zavolejte nám (604 801 100), napište e-mail (sekretariat@technickavm.cz) nebo využijte kontaktní formulář.


Chcete se podívat, jak to u nás vypadá? Nemusíte udělat jediný krok díky naší aktuální virtuální prohlídce:

Užitečné odkazy:
Ke stažení: