Den otevřených dveří na dva způsoby

Michal Hynek Novinky

V pátek 4. 12. 2020 pořádá Technická Vysoké Mýto den otevřených dveří. Přijďte se podívat nebo se k nám připojte!

Dny otevřených dveří patří k tradičním akcím, při kterých může uchazeč o studium navštívit naši školu. Ukážeme vám prostory pro výuku, stravování, ubytování, zájmovou či sportovní činnost. Provedeme vás školou a zodpovíme všechny případné otázky. Určitě si u nás vyberete ten správný maturitní nebo učební obor.

Osobní návštěva přímo v budově školy je samozřejmě závislá na aktuálním nařízení ohledně protiepidemických opatření. V současné chvíli je návštěva školy možná a bude realizována v souladu se zmíněným opatřením.

Když se z jakéhokoliv důvodu rozhodnete nepřijít k nám osobně, můžete se k nám připojit přes počítač, notebook, tablet či mobilní telefon. Budeme tu pro vás také ONLINE.

Nejbližší den otevřených dveří:

pátek 4. prosince 2020 od 8:00 do 17:00 hodin – pro připojení do online schůzky pomocí aplikace MS Teams stačí kliknout na obrázek (odkaz bude aktivní v den konání akce) a následovat zobrazené pokyny. Při volbě Pokračovat v tomto prohlížeči není nutné nic stahovat ani instalovat.

Připojte se!

Nemůžete v nabízeném termínu přijít osobně nebo se připojit? Nevadí! Kontaktujte nás a poskytneme vám požadované informace po telefonu (604 801 100) nebo e-mailem (sekretariat@technickavm.cz). V případě zájmu můžeme také nabídnout jiný termín pro schůzku.

Chcete se podívat, jak to u nás vypadá? Nemusíte udělat jediný krok díky naší aktuální virtuální prohlídce:

Užitečné odkazy:
Ke stažení: