Jubilejní 20. ročník Autosalonu za dveřmi

Michal Hynek Novinky

Po roční pauze se na TECHNICKÉ Vysoké Mýto uskuteční jubilejní 20. ročník Autosalonu.

Srdečně zveme širokou veřejnost na prohlídku 20. ročníku Autosalonu, který se koná v pátek 19. 11. 2021 od 8 do 17 hodin.

Součástí programu je výstava osobních a nákladních vozů renomovaných značek, autobusů, motocyklů, autodoplňků a nářadí, stabilních strojů, elektrokol, ukázky novinek ve svařování, expozice auto a moto veteránů, zemědělská technika, ukázky lepení materiálů, moderních nátěrových hmot a autokosmetiky, čistící systémy a vzduchotechnika, ukázky činnosti HZS, BESIP, soutěže pro návštěvníky, ukázky modelářské techniky, ukázky svařování plastů a mnoho dalšího.

Současně s Autosalonem se konají další dny otevřených dveří naší školy. V pátek 19. 11. 2021 od 8:00 do 17:00 hodin a v sobotu 20. 11. 2021 od 8:00 do 12:00 hodin tedy rádi přivítáme také uchazeče o studium na naší škole, jejich rodiče, příbuzné či známé. Ukážeme prostory pro výuku, stravování, ubytování či zájmovou a sportovní činnost. Vybraní pedagogičtí pracovníci zajistí nejen provedení areálem, ale i informace o organizaci a obsahu výuky a konzultace o možnostech studia jednotlivých oborů.

Vstup na páteční Autosalon je zdarma!

Přijďte se k nám podívat, těšíme se na Vaši návštěvu!


Chcete sdílet informace o Autosalonu? K dispozici je plakát