Leden ve stylu ONLINE

Michal Hynek Novinky

V pátek 22. 1. 2021 a v sobotu 23. 1. 2021 bude Technická Vysoké Mýto ONLINE!

Dny otevřených dveří patří k tradičním akcím, při kterých může uchazeč o studium navštívit naši školu. Aktuální nařízená opatření však neumožňují návštěvu v podobě, na kterou jsme byli zvyklí. To ale nevadí, protože se k nám můžete připojit přes počítač, notebook, tablet či mobilní telefon. Učitelé a studenti tu pro vás budou ONLINE.

Ve schůzce s učitelem vždy po cca 30 minutách poběží prezentační video školy, vyčkejte tedy po připojení do schůzky na konec této prezentace a poté se Vám rádi budeme věnovat formou živé diskuze.

Individuální návštěva:

V případě zájmu o osobní prohlídku školy je možné dohodnout si předem konkrétní termín návštěvy, která bude uskutečněna v souladu s platnými opatřeními. Zavolejte nám (604 801 100), napište e-mail (sekretariat@technickavm.cz) nebo využijte kontaktní formulář.

Nejbližší dny otevřených dveří ONLINE:

pátek 22. ledna 2021 od 13:00 do 17:00 hodin
sobota 23. ledna 2021 od 9:00 do 12:00 hodin

Pro připojení do online schůzky s učiteli nebo studenty pomocí aplikace MS Teams stačí kliknout na příslušné tlačítko (odkazy budou aktivní v den konání akce) a následovat zobrazené pokyny. Při přístupu z PC/notebooku a volbě Pokračovat v tomto prohlížeči není nutné nic stahovat ani instalovat. Lze samozřejmě použít již nainstalovanou aplikaci MS Teams. Při přístupu z telefonu bude pravděpodobně třeba tuto aplikaci stáhnout.


Spojte se s učiteli!


Spojte se se studenty!


Nemůžete se v nabízeném termínu připojit? Nevadí! Kontaktujte nás a poskytneme vám požadované informace po telefonu (604 801 100) nebo e-mailem (sekretariat@technickavm.cz). V případě zájmu je možné dohodnout si předem konkrétní termín osobní prohlídky školy, která bude uskutečněna v souladu s platnými opatřeními.

Chcete se podívat, jak to u nás vypadá? Nemusíte udělat jediný krok díky naší aktuální virtuální prohlídce:

Užitečné odkazy:
Ke stažení: