Lednové ONLINE dny otevřených dveří

Michal Hynek Novinky

V pátek 15. 1. 2021 a v sobotu 16. 1. 2021 bude Technická Vysoké Mýto ONLINE!

Dny otevřených dveří patří k tradičním akcím, při kterých může uchazeč o studium navštívit naši školu. Aktuální nařízená opatření však neumožňují návštěvu v podobě, na kterou jsme byli zvyklí. To ale nevadí, protože se k nám můžete připojit přes počítač, notebook, tablet či mobilní telefon. Budeme tu pro vás ONLINE.

Vždy po cca 30 minutách poběží prezentační video školy, vyčkejte tedy po připojení do schůzky na konec této prezentace a poté se Vám rádi budeme věnovat formou živé diskuze.

Individuální návštěva:

V případě zájmu o osobní prohlídku školy je možné dohodnout si předem konkrétní termín návštěvy, která bude uskutečněna v souladu s platnými opatřeními. Zavolejte nám (604 801 100), napište e-mail (sekretariat@technickavm.cz) nebo využijte kontaktní formulář.

Nejbližší dny otevřených dveří ONLINE:

pátek 15. ledna 2021 od 13:00 do 17:00 hodin
sobota 16. ledna 2021 od 9:00 do 12:00 hodin

– pro připojení do online schůzky pomocí aplikace MS Teams stačí kliknout na obrázek (odkaz bude aktivní v den konání akce) a následovat zobrazené pokyny. Při volbě Pokračovat v tomto prohlížeči není nutné nic stahovat ani instalovat.

Připojte se!

Nemůžete se v nabízeném termínu připojit? Nevadí! Kontaktujte nás a poskytneme vám požadované informace po telefonu (604 801 100) nebo e-mailem (sekretariat@technickavm.cz). V případě zájmu je možné dohodnout si předem konkrétní termín osobní prohlídky školy, která bude uskutečněna v souladu s platnými opatřeními.

Chcete se podívat, jak to u nás vypadá? Nemusíte udělat jediný krok díky naší aktuální virtuální prohlídce:

Užitečné odkazy:
Ke stažení: