Domov mládeže a stravování


Jsi zdaleka a víš, že nemůžeš každý den dojíždět do školy? Neboj se, neznamená to, že u nás nemůžeš studovat. Právě pro tyhle případy je tady náš Domov mládeže. Najdeš tu klid pro studium, jídelnu, která se postará o tvůj žaludek, ale hlavně dobré přátele. Zkrátka tvůj druhý domov.

DM Mládežnická 380


Jako náš student se můžeš ubytovat na Domově mládeže, který je spolu s jídelnou, dílnami a samotnou školou součástí našeho propojeného školního komplexu.


Co Domov mládeže nabízí:
  • 3 lůžkové pokoje
  • celodenní strava v jídelně
  • 2 společenské místnosti s TV
  • internet přístupný v celém areálu
  • vybavené kuchyňky
  • vlastní tělocvična, dvě venkovní hřiště na nohejbal, malé hřiště s umělým povrchem a tenisový kurt

Cena ubytování: 1100 Kč/měsíc
Cena stravování: celodenní strava - 122 KčCena ubytování pro veřejnost: 500 Kč/osoba/noc

Výdej jídla: V budově na ulici Mládežnická 380

Stravovat se můžeš ve školní jídelně, která je součástí školního areálu. V jídelně je provozován objednávkový kreditní systém stravování a každý strávník si musí zakoupit čip v hodnotě 100 Kč. Ten je majetkem strávníka a po odhlášení ze stravování se jídelně nevrací. Strava se objednává elektronicky na webových stránkách školy. Uživatelské jméno a heslo, nutné pro realizaci elektronické objednávky, obdrží každý strávník, po prokázání totožnosti v kanceláři vedoucí jídelny. Stravu lze objednat také na objednávkových terminálech ve výdejnách stravy. 

Objednávky na druhý den musí být provedeny nejpozději do 13.45 h dne předešlého. Identický režim je platný i pro stornování objednávek.

Stravné se platí bezhotovostně na účet, který spolu s variabilním symbolem obdržíte v kanceláři kuchyně. 

Přemýšlíš o studiu u nás?


Chceš vědět, co dalšího naše škola nabízí?


Zjisti, proč studovat právě u nás