Image

Ať si vybereš jakýkoliv obor, ve škole tě na něj skvěle připravíme. Život na Technické ale není jen o studiu. Seznámíš se tu se spoustou nových spolužáků a pravděpodobně si uděláš kamarády do konce života.

Navážeš kontakty pro budoucí spolupráci i zaměstnání, takže se po škole nemusíš bát o svou budoucnost. Volný čas můžeš trávit třeba hraním fotbalu přímo v areálu školy nebo chodit na brigádu do některé z partnerských firem.

Technická je prostě škola, která tě připraví pro život. Čeká tě spousta zábavné praxe, výlety a exkurze po Česku i zahraničí a spousta dalšího. Ať se rozhodneš stát automechanikem, čalounicí, strojařem či strojní designérkou, u náš máš dveře otevřené.


Učíme
0
oborů

máme
0
let tradice

spolupracujeme s
0
partnery z praxe

Proč studovat u nás


 • Skvělé uplatnění

  Ať se rozhodneš u nás studovat cokoli, o uplatnění se bát nemusíš. Už během školy tě budou zaměstnavatelé chtít získat do svého týmu a jako absolvent si budeš moct vybírat.

 • Zajímavé obory

  U nás si můžeš vybrat hned z 10 oborů. Každý je trochu jiný, ale spojuje je technika, kreativita, moderní technologie a se všemi tě čeká skvělá budoucnost.

 • moderní technologie

  U nás se naučíš pracovat s nejmodernějším vybavením. Jde o stroje, které se běžně používají v praxi. Ať jsou to CNC stroje, 3D tiskárna, airbrush či moderní vyrovnávací zařízení, ve škole se s tím naučíš pracovat.

 • Rodinné prostředí

  Chceme, aby se každý student ve škole cítil dobře. Žáci, učitelé i vedení se mezi sebou navzájem znají a žákům nasloucháme a společně se snažíme řešit všechny problémy.

 • Silní partneři

  Partnery jako máme my jen tak někdo nemá. Ať půjdeš studovat jakýkoliv obor, čekají tě praxe ve světových firmách jako je Iveco či Bruck. A pokud budeš šikovný, dostaneš rovnou nabídku práce!

 • Zkušení učitelé

  Všichni naši odborní učitelé si prošli praxí, a navíc jezdí na pravidelné stáže do firem – dovednosti, které tě budou učit jsou vždy aktuální postupy, které potom rovnou využiješ!

 • Certifikace při studiu

  Už během studia ti umožníme zdarma získat celou řadu užitečných certifikací a oprávnění, která ti pomohou posunout se v oboru dál. Můžeš tak ušetřit i desítky tisíc korun!

 • Prospěchová stipendia

  Na celé řadě našich oborů máš jako student možnost získat prospěchové stipendium. Když splníš požadavky pro přiznání, můžeš se těšit na náš příspěvek do tvé studentské kasy.


Naši studenti říkají...


Image

Karosáře jsem šel studovat, protože jsem ten obor chtěl zkusit a baví mě dělat rukama. Na Technické se mi líbí hlavně praxe a asi bych jinde nenašel tak dobrý mistry a kolektiv. Díky studiu získávám nové zkušenosti a praxi, která se mi bude v životě hodit.

Technickou bych klidně doporučil svým kamarádům, protože se ve svém oboru hodně naučí a připraví je na práci.

Tomáš Klofanda
obor Karosář


Image

Tato škola je určitě fajn pro všechny, kteří se najdou v některém z nabízených oborů a myslím, že budou dobře připraveni pro pracovní život, díky praxi, která se mi zdá na výborné úrovni.

Sabina Němcová
obor PC grafika ve strojírenství

Spolupracujeme s firmami, aby naši studenti získali ze studia co nejvíc


Zaujali jsme tě?


Najdi svůj obor a přidej se k nám


Zjisti jaké máme obory