Vyber si svůj obor


Ať už tě zajímají auta, rozebíráš věci na součástky, nebo rád tvoříš a hlavu máš plnou nápadů, s námi se najdeš. Naše obory jsou tu pro ty, kteří mají rádi techniku a chtějí, aby jim studium v životě k něčemu bylo.

Strojírenské obory

Image

Počítačová grafika ve strojírenství


Vidíš svou budoucnost ve strojírenství? Hledáš moderní obor který ti otevře cestu nejen do praxe, ale třeba i ke studiu na vysoké škole? Počítačová grafika je pro tebe ideální volbou.


Studuj Počítačovou grafiku
Image

Mechanik strojů a zařízení


Hledáš hodně technický obor, kde bys pracoval s moderními technologiemi a uplatnil svou zručnost? S tímhle oborem budeš mít cestu do světa strojírenství umetenou.


Studuj Mechanika pro CNC stroje
Image

Strojní mechanik


Rozebírat věci, porozumět každé jednotlivé součástce i celku a zvládnout to opravit a ovládat. Chtěl bys to umět? Strojní mechanik je potřeba v každé strojírenské firmě. Buď to ty.


Studuj Strojního mechanika
Image

Nástrojař


Nástrojař to je přesná ruční práce na jejímž konci máš v ruce konkrétní nástroj, který někdo jiný potřebuje. Jestli chceš studovat moderní obor a baví tě pracovat rukama, je to nástrojař skvělá volba.


Studuj Nástrojaře s výukou CNC
Image

Provozní technika


Máš už výuční list v kapse a chceš si dodělat maturitu? Pokud jsi absolvoval strojírenský obor, Provozní technika je nejlepší nástavbový obor, který můžeš studovat.


Studuj Provozní techniku
 

Automobilní a opravárenské obory

Image

Automechanik


Už jako dítě ses motal kolem aut a víš o nich skoro všechno? Chtěl by ses stát profesionálem, který dokáže odhalit a opravit jakoukoli závadu? Pak je automechanik tvůj obor.


Studuj Automechanika
Image

Karosář


Jestli jsi nadšenec do aut, kterému nechybí zručnost, smysl pro techniku a nechceš dělat stále tutéž opakující se práci, tenhle obor pro tebe bude správná volba.


Studuj Karosáře
Image

Opravář zemědělských strojů


Chtěl bys studovat obor, který dokáže skloubit tvůj vztah k přírodě s kvalitní technickou přípravou? S tímhle oborem se uplatníš nejen v zemědělství, ale i v lesnictví, strojírenství a dalších odvětvích.


Studuj Opraváře zem. strojů
Image

Čalouník


Odborník s duší umělce. Čalounictví je klasické řemeslo, kde využiješ nejen přesnost a manuální zručnost, ale taky kreativitu. S tímto oborem se můžeš těšit na zajímavou práci, kterou umí málokdo.


Studuj Čalouníka
Image

Autolakýrník


Moderní obor pro milovníky aut se zájmem o design. Jestli ti nechybí láska k technice ani kreativita, můžeš se stát vysoce ceněným a vyhledávaným profesionálem, o kterého se firmy perou.


Studuj Autolakýrníka
 

Chceš zjistit, jestli za to stojíme?


Zjisti, proč studovat právě u nás!


Podívej se na důvody, proč studovat u nás