Přijímačky nanečisto 2024 III.

Michal Hynek Novinky

Ve čtvrtek 4. dubna 2024 se od 14:00 hodin na TECHNICKÉ Vysoké Mýto uskuteční přijímací zkoušky nanečisto v podobě zkušebních testů z matematiky a českého jazyka.
Jedná se o třetí nabízený termín, prvním byl 11. leden 2024 a druhým 14. únor 2024. Píše se matematika i čeština, přijímačky trvají od 14:00 do 16:45 hod. Tento třetí termín je zpoplatněn částkou 100 Kč.
Účastníci přijímaček nanečisto mají na test z matematiky 70 minut, na test z českého jazyka a literatury 60 minut. Povolenými pomůckami jsou pouze modře či černě píšící propisovací tužka, nelze používat gumovací pera či fixy, u matematiky navíc obyčejná tužka a rýsovací potřeby (pravítko, úhloměr, kružítko). Nesmí se používat slovníky, Pravidla českého pravopisu, kalkulačka či matematicko-fyzikální tabulky.
K tomuto třetímu termínu přijímaček nanečisto se lze přihlásit od 1. března 2024 do 26. března 2024 vyplněním přihlašovacího formuláře na webu školy. Škola si vyhrazuje právo ukončit přihlašování dříve, dojde-li k naplnění kapacity maximálního počtu zájemců.
Odesláním přihlašovacího formuláře na webu vyjádří uchazeč svůj zájem o účast na přijímačkách nanečisto. Poté budou obvykle do 2 dní zaslány na e-mail vyplněný ve formuláři pokyny k úhradě poplatku 100 Kč převodem na účet. Platbu je třeba provést co nejdříve a po ověření úhrady bude odeslán potvrzující e-mail se sdělením, že zájemce je k termínu PŘIHLÁŠEN a těšíme se na jeho návštěvu!