Na 19. ročníku Autosalonu oslavíme 70

Michal Hynek Novinky

19. ročník Autosalonu na TECHNICKÉ bude letos dvoudenní a oslavíme na něm 70. výročí založení školy.

 

Srdečně zveme širokou veřejnost na prohlídku 19. ročníku Autosalonu, který se koná v pátek 4. 10. 2019 od 8 do 17 hodin a v sobotu 5. 10. 2019 od 8 do 12 hodin.

Součástí dvoudenního programu je výstava osobních a nákladních vozů renomovaných značek, autobusů, motocyklů, autodoplňků a nářadí, stabilních strojů, elektrokol, ukázky novinek ve svařování, expozice auto a moto veteránů, zemědělská technika, ukázky lepení materiálů, moderních nátěrových hmot a autokosmetiky, čistící systémy a vzduchotechnika, ukázky činnosti HZS, BESIP, soutěže pro návštěvníky, ukázky modelářské techniky, ukázky svařování plastů a mnoho dalšího.

Akce se koná v rámci prvního termínu dnů otevřených dveří. Rádi tedy přivítáme uchazeče o studium na naší škole a jejich rodiče, příbuzné či známé. Ukážeme prostory pro výuku, stravování, ubytování či zájmovou a sportovní činnost. Vybraní pedagogičtí pracovníci zajistí nejen provedení areálem, ale i informace o organizaci a obsahu výuky a konzultace o možnostech studia jednotlivých oborů.

Páteční program obohatí burza strojírenských firem, která proběhne od 8:30 do 13:00 hodin v tělocvičně školy.

Zároveň si na akci připomeneme 70. výročí založení školy. Přijďte se k nám podívat na autosalon a oslavit s námi krásné jubileum!